В автобусах Львівщини до кінця червня запрацює eлектронний квиток

Фото: ЛМР

Електронний квиток, про який мріють львів’яни, невдовзі матимуть мешканці області. Львівщина – перша в Україні запроваджує електронний квиток в міжміських та приміських маршрутках.  Зараз перші 26 валідаторів пасажири вже тестують в автобусах Рава-Руського напрямку.

Про це йдеться в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Про е-квиток у маршрутках почали говорити ще у розпал пандемії. Перші валідатори встановили у березні на маршрутах Рава-Руського напрямку. На сьогодні обладнали 26 автобусів.

«До кінця року буде діяти так званий перехідний етап: буде працювати і банківська картка і готівка, як це було до цього. Пільговики будуть проїжджати на підставі посвідчень, так як вони це здійснювали до того», – пояснив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської ОВА Степан Рудницький.

До кінця червня валідатори мають встановити у всіх автобусах Львівщини, а їх в області – більше тисячі. Наступний етап стартує у липні. Тоді система запрацює за схемою: «check-in – check-out».

«Пасажир, заходячи в автобус, прикладає свій електронний гаджет з банківською карткою безконтактної оплати і йде сідає на будь-яке місце. Відповідно, після того, як він доїхав до своєї визначеної зупинки, він виходячи, ще раз прикладає до валідатора і відбувається списання коштів в межах тих зупинок, які він проїхав», – зазначив менеджер компанії «Smart Ticket Technology»   Антон Вішталюк.

Двічі кошти не спишуть, запевняють розробники. Крім зручності така система принесе ще й безпеку, бо пасажири не будуть відволікати водія розрахунками.

Електронний квиток у міжміських та приміських маршрутках вперше в Україні запроваджує саме Львівщина. З обласного бюджету на це не витратять ні копійки. За все заплатить інвестор.

оренда квартири Львів

Новини