В Кремлі – колотнеча. «Вагнерівці» – в опалі, – військовий експерт

Фото: ТСН

Вежі Кремля почали сваритись поміж собою. Тому Володимир Путін вирішили повернути баланс, який був порушений влітку. Тоді він багато преференцій надав Євгену Пригожину і його приватній військовій компанії «Вагнер». Зараз кремлівський очільник  вирішив повернути прихильність регулярним військовим.

Про це в ефірі «Першого Західного» заявив військовий експерт Іван Ступак.

«Влітку Пригожин отримав карт-бланш на ведення бойових дій. Йому дали можливість вербування людей в колоніях, йому дали важку техніку: танки, авіацію… це все в нього було. І він «зловив зірку» і почав входити у відкриті конфлікти з Лапіним, Герасимовим, Шойгу. І це тільки те, що ми бачили, а що відбувалось в коридорах влади – ми не знаємо. І перекіс був у бік приватної військової компанії», – сказав Іван Ступак.

І коли вагнерівці не виправдали надій, бо нічого не захопили, Володимир Путін вирішив ситуацію збалансувати. Тобто, повернути силовиків: Шойгу, Герасимова, Лапіна. І тепер Герасимов, на думку експерта, буде мститись Пригожину: буде давати йому менше техніки, боєкомплекти будуть приходити із запізненням і кидати «вагнерівців» будуть на найгарячіші ділянки фронту.

«Тому і перемогу у них «вкрали». Сказали, що успіхів досягли завдяки російським регулярним військовим частинам. Але чим більше у них буде розвиватись історія про жабу і гадюку – тим краще для нас. Хай вони поїдають одне одного, хай не концентруються на війні, а  на тому якби краще з’їсти противника»,  – зазначив експерт.

Новини