ЄБРР надасть 200 млн євро на ремонт дороги Львів-Рава-Руська

Фото: 2day.kh.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) змінив призначення існуючого кредиту для Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (раніше «Укравтодор»). €182 млн спрямують на модернізацію автодороги між Львовом і Равою-Руською на кордоні з Польщею.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на ЄБРР.

Війна в Україні порушила торговельну логістику через українські чорноморські порти й спричинила переорієнтацію вантажопотоків на суходільні маршрути, що йдуть через Західну Україну до ЄС. Тому уряд України переглянув пріоритети і звернувся з проханням перепризначити наявні кошти на фінансування ремонту ділянки автодороги M-09 між Львовом і Равою-Руською.

Зазначається, що автодорога потребує ремонту та модернізації. Зокрема, існує невідкладна потреба в покращенні стану цієї автодороги, а також реалізації критично важливих заходів дорожньої безпеки (у тому числі встановленні бар’єрів між автомобільною та велосипедною інфраструктурою для сполучення між населеними пунктами на маршруті) та кліматичної адаптації.

Ремонт цієї автодороги покращить існуюче транспортне сполучення не лише в Україні, а й між Україною та сусідніми країнами ЄС, а також сприятиме зменшенню вантажних логістичних витрат, зазначають в ЄБРР.

оренда квартири Львів

Новини