Зеленська прибула на церемонію коронації Чарльза ІІІ

Фото: ОП

Перша леді України Олена Зеленська приїхала з візитом до Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

Про це повідомляє ОП.

Зокрема, Олена Зеленська відвідала Даунінг-стріт, 10 на запрошення дружини прем’єр-міністра Великої Британії Акшати Мурті.

Перша леді України подякувала Британії за підтримку України, зокрема за організацію Євробачення спільно з українськими партнерами.

«Неможливість проведення країною-переможцем цього конкурсу має стати ще одним нагадуванням світу про загарбницьку війну Росії проти України», – наголосила вона.

Олена Зеленська також відзначила ще одну важливу подію – Конференцію з питань відбудови України, яка відбудеться в червні поточного року в Лондоні.

До зустрічі також приєднався прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак.

«Очікуємо конкретних результатів і рішень. На тлі вагомості надання військової допомоги не менш важливим є питання допомоги цивільному населенню. Відбудова лікарень, шкіл. Лікування поранених. Надання психологічної підтримки», – наголосила перша леді.

Дружина президента передала Акшаті Мурті запрошення на третій Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться 6 вересня в Києві та буде присвячений темі ментального здоров’я.

Своєю чергою дружина прем’єр-міністра Британії зазначила: «Ми навчаємо ваших військових, але насправді це ви навчаєте нас. Ми вчимося в України та українців, як бути такими сильними та стійкими».

Після зустрічі перша леді України та Акшата Мурті разом відвідали Британську бібліотеку.

оренда квартири Львів

Новини