Зеленський анонсував наступного тижня нові міжнародні заходи та спеціальні наради

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів, що на осінь готуються нові міжнародні заходи, які мають посилити Україну. Також будуть деякі спеціальні внутрішньополітичні наради, які убезпечать нашу державу від усіх, хто намагається послабити її.

Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Готуємо й нові наші міжнародні заходи на осінь, нові кроки у відносинах із партнерами, які мають посилити Україну. Осінь буде насиченою з погляду нашої дипломатії».

Зеленський розповів, що вчора пізно ввечері провів розмову з президентом США Байденом.

«Хороша розмова. Подякував за привітання з Днем Незалежності. Обговорили, як іще посилимо свободу. І маємо нову вагому домовленість: Америка долучиться до підготовки пілотів та інженерів F-16. У цьому та інших напрямках будуть іще новини».

За словами президента, також відбулась важлива зустріч з міністром закордонних справ Туреччини. «Важлива зустріч. Це й безпековий компонент, і наша спільна дипломатична робота, і принципові гуманітарні речі, які робимо разом. Зокрема, це звільнення наших людей із російського полону. Говорили про Формулу миру та підготовку Глобального саміту миру. Про ситуацію, яка склалася через підлі російські удари по зерновому експорту в Чорноморському регіоні. Очевидно, що це удари по глобальній безпеці. Прораховані. Націлені на провокацію криз у різних регіонах планети. І разом з Туреччиною ми можемо крок за кроком повертати безпеку, що вже неодноразово доводили. Вірю, зробимо разом іще більше».

Володимир Зеленський також анонсував події наступного тижня. Зокрема, будуть деякі спеціальні внутрішньополітичні наради.

«Вони вже заплановані. Щодо законодавчих рішень… Те, що точно убезпечить нашу державу від усіх, хто намагається послабити її, хто думає, на жаль, не про Україну, хоч і обіймає посади в державній системі. Сила України не має альтернатив».

оренда квартири Львів

Новини