Зеленський анонсує потужні речі для України до Дня Незалежності.

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський анонсує потужні речі для України до Дня Незалежності. Готують їх із сусідами в ЄС, а ще у тих регіонах Європи, де нашої співпраці з державами поки було недостатньо.

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Готуємо потужні речі для України, посилення нашої держави, наших воїнів.

Сьогодні та загалом цього тижня саме таке завдання – головне. Зброя для наших воїнів. Нові можливості для нашої оборони. Нові пакети підтримки від наших партнерів.

Ми робимо все, щоб напередодні Дня Незалежності нашої держави можна було сказати, що Україна зробила ще один крок до кола найбільш міцних держав світу. Наша команда зараз працює особливо інтенсивно.

Новини для України побачите. Готуємо їх із сусідами в ЄС. А ще у тих регіонах Європи, де нашої співпраці з державами поки було недостатньо. І, звичайно, із такими нашими європейськими партнерами, із якими ми вже разом не раз доводили, що європейське лідерство в захисті свободи має глобальне значення».

Президент також розповів про важливі дипломатичні успіхи за цей тиждень. Зокрема, уже 18 держав приєдналися до Декларації Сімки щодо безпекових гарантій Україні. Окрім того, уже 63 дипломатичні місії працюють заради реалізації пунктів Формули миру. Також докладають зусиль, щоб Україна цього року була готова до відкриття переговорів про членство.

«І ще одне. Наступний тиждень – це час важливих для України заходів. Жодного дня підготовки ми не втратимо. Жодного результату для України не упустимо. Щодня ми працюємо. Щодня додаємо Україні сили».

оренда квартири Львів

Новини