Зеленський дав завдання компенсувати жителям збитки від підтоплення

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський дав доручення щодо підрахунку збитків і виділення коштів для компенсацій жителям, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС..

Про це йшлося під час координаційної наради щодо ліквідації наслідків підриву греблі, яку було проведено в Херсоні, повідомляє Офіс президента

«Президент дав доручення щодо справедливого підрахунку збитків і виділення коштів для компенсацій жителям, які постраждали внаслідок катастрофи. Крім того, Глава держави доручив розробити програму компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини».

Також зазначається, що міністр внутрішніх справ, начальник штабу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС Ігор Клименко доповів про оперативну обстановку, що склалася в області внаслідок катастрофи, та евакуацію населення із зон затоплення. За його словами, дано оцінку втрат внаслідок акту терору, прораховано ймовірні ризики, визначено завдання щодо забезпечення постраждалого населення водою та електроенергією, подолання можливих санітарно-епідемічних загроз, а також щодо евакуаційних заходів. Для вивезення людей підготовлено залізничний та автомобільний транспорт. Жителі підтоплених населених пунктів забезпечені продуктами харчування у повному обсязі. Проводяться роботи з підвезення питної води. На базі окремих закладів охорони здоров’я розгорнуто пункти евакуації.

Окрім того, командувач оперативного угруповання військ «Херсон» Михайло Драпатий поінформував про оперативну воєнну ситуацію в зоні техногенної катастрофи.

оренда квартири Львів

Новини