Зеленський збирав знову Ставку, доповідав командувач найбільш гарячого напрямку

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Були залучені нові учасники засідання. Зокрема, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ, керівник Національної поліції України Ігор Клименко. Він тримає під контролем усе те, що залежить від системи МВС у питаннях нашої оборони й безпеки.

Про це президент заявив у своєму вечірньому зверненні.

Також, за його словами, у засіданні Ставки взяли участь керівники деяких обласних військових адміністрацій – вони доповідали щодо реалізації закону про національний спротив. Це Волинська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська обласні військові адміністрації.

«Думаю, зрозуміло, чому саме така географія. Кожен елемент нашої оборони, зокрема територіальна оборона, має бути відповідним чином налагоджений.

Звичайно, на Ставці доповідали Головнокомандувач, а також командувач найбільш гарячого оперативного напрямку на фронті – «Хортиця».

Зеленський наголосив, що здійснюються відповідні кроки, щоб посилити наші підрозділи в битві за Донбас.

Він відзначив, успіхи прикордонників Луганського й Краматорського загонів, які разом з іншими бійцями сил оборони та безпеки воюють саме на Донецькому напрямку, захищаючи Бахмут. А також бійців спецпідрозділу «Дозор» Державної прикордонної служби України за ефективне стримування ворога!

«Зараз ключове завдання нашої держави, усіх нас і наших партнерів – щодня посилювати в держави-терориста відчуття того, що їм не вдасться нічого добитися в Україні. Хоч би скільки часу вони відводили на війну. Хоч би які сили вони витрачали і скільки б своїх людей кинули на поле бою господарі Кремля».

Президент також розповів про постачання танків Україні і зараз про їх постачання йдуть переговори з партнерами.

Він подякував усім, хто вже ухвалив відповідні рішення.

«Я дякую пану президенту Європейської ради Шарлю Мішелю, який був сьогодні в Києві і який дуже чітко закликає Європу ухвалити рішення про танки.

І відповідна коаліція партнерів насправді вже сформована, і зараз ми чекаємо рішення фактично з однієї європейської столиці, яке активізує підготовлені ланцюжки співпраці щодо танків.

Вірю, що сила німецького лідерства залишиться незмінною».

Новини