Знищено 3 гаубиці, 2 танки, зупинено спробу перекинути техніку по Каховському мосту – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

ЗСУ виконано близько 280 вогневих завдань, зокрема уражено 2 пункти управління в Бериславі та Новій Каховці, 3 осередки ворожої сили та техніки в Херсонському й Каховському районах, 1 склад з б/к – в Бериславському. Зупинено намагання ворога спрямувати колону військової техніки по Каховському мосту.

Втрати ворога: 18 військових, 3 гаубиці «Мста-Б» та «Мста-С», 2 танки та 2 одиниці іншої авто- бронетехніки. Підтверджено результативне ураження понтонної переправи в районі Львового.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Обстановка в нашій зоні відповідальності на південнобузькому напрямку залишається складною, але контрольованою Силами оборони. Ворог не має мотивації, віри у свої перспективи, але відчайдушно продовжує підтягувати резерви за допомогою альтернативних переправ, які не полишає спроб облаштовувати під нашим вогневим контролем.

Протягом дня по наших позиціях та населених пунктах вздовж лінії фронту і глибше, в тилу, нанесено 5 авіаційних і 1 ракетний удар.

З реактивної системи залпового вогню «Смерч» обстріляно прибережну смугу Куцурубської територіальної громади. Без людських втрат.

Нашою авіацією нанесено 13 ударів по ворогу, силами протиповітряної оборони в Миколаївському та Баштанському районах збито 5 дронів-камікадзе, скерованих ворогом по наших позиціях.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано близько 280 вогневих завдань, в тому числі із ураження 2 пунктів управління в Бериславі та Новій Каховці, 3 осередків ворожих сил та техніки в Херсонському й Каховському районах, 1 складу з боєприпасами – в Бериславському. Намагання ворога з настанням темряви спрямувати колону військової техніки по Каховському мосту зупинено контрольним вогневим ураженням. Результати дорозвідуються.

Наразі підтверджені втрати ворога складають 18 рашистів, 3 крупнокаліберні гаубиці «Мста-Б» та «Мста-С», 2 танки та 2 одиниці іншої авто-бронетехніки.

Підтверджено результативне ураження напередодні понтонної переправи в районі Львового.

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі поповнилось до 14 одиниць. Відтепер на бойовому чергуванні 3 надводних і 1 підводний ракетоносій із загальною кількістю 28 «Калібрів».

Новини