Цікаве

3 тисячі доларів на свій бізнес отримали 27 переможців конкурсу «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес»


Від початку 2023 року на Львівщині діє регіональне партнерство зайнятості «Опліч». Об’єднання має декілька напрямків роботи, зокрема сприяє працевлаштуванню та самозайнятості.

У Львові, Моршині, Стрию, Самборі відбулися тренінги “Розпочни і вдосконалюй свій бізнес». Сертифіковані тренери Міжнародної організації праці навчали основам ведення бізнесу, допомагали розкрити підприємницький потенціал кожного учасника.

Цією можливістю скористалась дизайнерка Олеся Марчук. Вона працювала кравчинею та довго не наважувалась реалізувати творчі задуми в авторських колекціях. Бренд Олесі Марчук прагне навчити суспільство споживати речі свідомо, не засмічувати довкілля й обирати речі з сенсом. Вона як переможниця конкурсу бізнес-планів «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» – отримала грантову підтримку у розмірі три тисячі доларів США. За ці кошти дизайнерка придбала професійне обладнання, про яке давно мріяла. 

Ще одна переможниця конкурсу Зоя Трошина, психологиня, яка займається арттерапією. До повномасштабного вторгнення вона 16 років розвивала свою справу у Харкові. А 24 лютого була змушена покинути все і евакуюватись. Спершу допомагала як волонтер тим, хто цього потребував, а далі наважилась почати свою справу знову. 

Зоя працює з малечею віком від 2 років в артмайстерні «Тітка Зебра». Аби розширити можливості студії терапевтці було потрібне краще технічне забезпечення. І за грантові кошти вона його придбала.

Тепер артмайстерня «Тітка Зебра» знову розвивається і планує запрошувати на роботу інших спеціалістів. Цьому посприяли не лише грантові кошти, додає власниця, але й тренінги. Вони допомогли сфокусуватись на важливих етапах планування бізнесу та втілити їх правильно.

Любов Максимович, голова ГО “Жіночі перспективи”, виконавчий партнер проєкту: “Участь у конкурсі та навчанні взяло 127 учасників й учасниць, але можливість фінансової підтримки на основі конкурсу отримали 27 учасників”.

Кожен переможець отримав три тисячі доларів США на розвиток власної справи, а також впродовж року – менторський супровід досвідчених власників бізнесу.

***

В межах Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

*партнерська публікація

Залишити відповідь