Цікаве

«Давай, грай!» – нова всеукраїнська ініціатива для дітей


Не на подвір’ї, а на зручному футбольному полі. Не самостійно, а з професійними тренерами. На Львівщині, у Червонограді дали старт футбольному проекту «Давай, грай!». Це всеукраїнська ініціатива, яка заохочує дітлахів із різних міст займатися спортом. Завдяки проекту вже ганяють м’яча понад 1300 дітей у 12 населених пунктах України.

Останні приготування перед першим матчем: хлопчаки готові показати «клас» на новенькому футбольному полі. Завдяки всеукраїнському проекту червоноградські дітлахи віком від семи до дванадцяти років займаються тут безкоштовно. М’ячі та кольорова форма: юних футболістів забезпечують усім необхідним. Хлопці кажуть, про кращу підготовку не могли і мріяти.

«На футболі ти розвиваєшся, розвиваєш усі свої м’язи, а за комп’ютером лише портиш собі зір, і всьо. Тепер ми будемо грати не у дворі, там де немає воріт, а на штучному полі».

Ганятимуть м’яча дітлахи не самі, а під наглядом професійних викладачів. Це тренери, які пройшли спеціальну підготовку, їх в свою чергу навчали європейські фахівці. З дітьми вони  безкоштовно займатимуться тричі на тиждень.

«Давай, грай!» – це спільний проект футбольного клубу «Шахтар» та компанії ДТЕК. Керівництво наголошує, ініціатива нова, але довготривала.

 

ОЛЕГ ТАРАЩУК – генеральний директор ПАТ «ДТЕК Західенерго»

«Проект «Давай, грай!» – він такий знаковий, адже він направлений на дітей, діти будуть мати можливість отримати професійні знання у частині спорту, отримати підтримку професійних тренерів. Це інвестиції у майбутнє – адже це інвестиції у наших дітей».

Тренуються дітлахи на новенькому футбольному полі, яке відкрили нещодавно. Покриття встелили завдяки меморандуму між компанією ДТЕК та Львівською обласною радою. Будівництво майданчика профінансували з обласного бюджету та скарбниці Червонограда. І це не останній спортивний простір в області,  у рамках футбольного проекту.

 

ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН – голова Львівської обласної ради 

«Червоноград став першим із цього меморандуму, я дуже тішуся, оскільки розумію, що соціальна функція таких спортивних об’єктів, які ми споруджуємо, за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів громади різко зростає, тому, що з’являється господар, з’являється тренер, який професійно займається дітьми».

Незабаром географія проекту розшириться. Із дітками будуть займатися ще у пяти містах та селищах: у Добротворі, у Петропавлівці та Щасті, що на Луганщині, у селищі Білозерське, Донецької області та у селі Дем’янів, що на Івано-Франківщині.

Залишити відповідь