Цікаве

Коли сміх рятує життя.

   Такий проект реалізували за підтримки консула України в Любліні. Майстри гарного настрою сипали жартами про сучасність і веселили у стилі ретро.

   На театральній сцені – особлива атмосфера львівського ретро. Артисти запрошують поціновувачів «перчинки» поринути в історію галицького гумору від 30-х років і до сьогодні.

   Ігор Чепіль – гуморист:  «КВК, Розсміши коміка…. там нема такого гумору філософського. Ми зібралися всі гуморисів, які є на Західній Україні і зробили справді свято у Львові, тому що львівський глядач це є глядач, який не сприймає будь-що.  Це є глядач, який розуміється на гуморі»

   А його зі сцени лунало чимало. Із торбою сміху приїхали і гості із Польщі. Знані гумористи привезли сатиричні пісеньки, які популярні в їхній країні.

   Матеуш П’єняжек – польський гуморист:  «В Польщі гумор більше ліричний, інтелектуальний, а тут потрібно розсмішити зал, аби глядачі були щасливі й задоволені, і вам це вдалося, нам трохи менше».

  Потішні коломийки, анекдоти і гостра сатира. Відомі веселуни пригадали старі-добрі жарти й здивували дотепами із власного життя. Кажуть – така сміхотерапія неабияк корисна.

   Гриць Драпак – гуморист, народний артист України: «Багато негативу в світі, всі ходять надуті, всі злі, долар скаче, а про душу, про шось таке широке люди забули. Кажуть, здорова та нація, котра вміє над собою посміятися, і якшо будемо сміятися, будемо довше жити»

   Усі гроші, зібрані від продажу квитків, скерують на потреби Львівського військового шпиталю.

Залишити відповідь