Цікаве

Напередодні Великодня дітлахи відвідали потужності об’єднаної компанії «CFG/МРІЯ»


В яскравих жилетах і з подивом в очах. Понад 30 малюків на один день садочок чи школу поміняли на об’єднану компанію «CFG/МРІЯ» . Аби побачити, як працюють їхні батьки. Відтак дітлахам відкрили всі таємниці агробізнесу. Зокрема як працює техніка, чи правильно обробляють поля і як фасують продукцію. До слова об’єднана компанія «CFG/МРІЯ» є чи не найбільшим постачальником картоплі. В рік збирають аж 40 тисяч тон. Величезні склади – ось що дійсно подивувало малечу. Емоціями діляться.

«Мене вразило те, що тут дуже багато картоплі. Я ще ніколи стільки роботи не бачила»

«Мені найбільше сподобалось, коли ми бачили ту помнуту картоплю. І той звук пух-пух»

«Робота навіть крутіша, ніж татова»

Не лише масштабні потужності,  а й великі машини. Дітям показали чималий парк сільськогосподарської техніки. Ба більше, дали можливість спробувати себе в ролі водіїв надсучасного трактора. Такого досвіду малюки ще не мали.

«Там не дуже швидко доїжджає, але зате перевозить великі вантажі»

«Було дуже класно. Трактор не гудить так, як у мого діда, бо у мого діда старий трактор, а це новий»

З водіння і до писанкарства. Аби у Великодньому кошику був власноруч виготовлений святковий атрибут, діти з батьками взялися за писачки. Сонце, зірки, віночки і рибки. Здається цілий світ вимальовували на  писанках під час майстер-класу. Занурили у кольорову воду, і барвистий символ Великодня готовий. Маленькі майстри кажуть, що до писачка без добрих помислів не бралися.

«Якщо ти хочеш, щоб була вся Україна здорова, то треба думати, щоб були всі здорові»

«Замакуєш в червону фарбу і воно, утворюється візерунок, воно висихає, віддираєш віск і яйце готове»

Зоряна Литвин – писанкарка

«Коли вкінці вони бачать, що коли знімаєш віск і ті лінії залишаються білими, а навколо фарба, і вони думають: як це? Магія! Диво»

Свої двері для відвідувачів компанія «CFG/МРІЯ» відчиняє часто. Здебільшого для студентів агротехнічних навчальних закладів. Натомість для дітей працівників – вперше.

Марія Романів – працівниця об’єднаної компанії «CFG/МРІЯ»

«Мама можна ми не підемо до школи, ми підемо до вас на роботу. Ми будемо все вам допомагати. Мені здається кожна дитина хоче потрапити до мами на роботу»

Такі відвідини, кажуть на підприємстві, неабияк міняють уявлення людей про сільське господарство. Мовляв, професія агронома вже давно перейшла на новий щабель, стала престижною і дає найбільші надходження коштів до держави.

Дмитро Мороз – менеджер зв’язків з громадськістю об’єднаної компанії «CFG/МРІЯ»

«Побачивши яка сьогодні техніка, які технології, які спеціалісти, стосунки між собою в компанії, вони зовсім по-іншому дивляться на цей бізнес. Звикли завжди ще в старі часи казати «колгоспник», а це сьогодні не колгоспник, а людина, яка забезпечує нашу державу і не тільки» До слова об’єднана компанія «CFG/МРІЯ»  також запрошує на практику студентів профільних спеціальностей. Відтак останні можуть і здобувати освіту, і працювати водночас.

Залишити відповідь