Цікаве

Олег Синютка представив команду від “Європейської солідарності” до Львівської міськради


Медики, журналісти, освітяни, громадські активісти та чинні депутати – нардеп Олег Синютка представив команду “Європейської солідарності”, яка балотуватиметься на місцевих виборах до Львівської міської ради.

Саме з цими людьми – професійними, талановитими, патріотичними, кандидат у мери Львова має на меті зробити наше місто привабливим не лише для туристів, а перш за все для львів’ян.
Для втілення усіх цих задумів у Олега Синютки міцна команда, адже кожен із членів фахівець своєї справи – чи то медицини, чи то юриспруденції. Кандидати пишаються бути частинкою Європейської солідарності, для них це честь, адже принципи партії збігаються з їхніми особистими.

Серед сотні представлених кандидатів – Олена Пасевич, її чоловік загинув, боронячи Луганський аеропорт 2014 році, відтак мета претендентки вдосконалити соціальну сферу.

Місто в якому хочеться творити, жити і розвиватися, саме таким команда “Європейської солідарності” хоче зробити наш Львів. Обіцяють – господарюватимуть так, аби кожен мешканець Львова відчував себе комфортно.

Залишити відповідь