Цікаве

Потрібна позика, але погана кредитна історія: що робити?

Отримати кредит з поганою кредитною історією — непросте завдання. Якщо прострочення за попередніми позиками тривали кілька днів або тижнів, то це не критично. Однак у разі затримки платежів більш ніж на місяць отримати схвалення на новий кредит у банку дуже непросто. Ситуація ускладнюється ще більше, якщо прострочення тривало кілька місяців і справа дійшла до стягнення заборгованості колекторським агентством. Проте навіть із такої ситуації є вихід.

Де отримати позику з поганою кредитною історією

Звертатися в банк за позикою з поганою кредитною історією немає сенсу, оскільки таку заявку відхилять. Це пов’язано з тим, що кредитна історія завжди перевіряється. Інформація про всіх клієнтів банків та інших організацій зберігається в Бюро кредитних історій, і будь-яка фінансова установа може отримати ці дані. Запит надсилається онлайн, і через кілька хвилин менеджер матиме повну інформацію про кредитну історію потенційного позичальника.

У такій ситуації оптимальним рішенням стане онлайн-кредит у мікрофінансових компаніях, таких як LoviLave. Тут можна розраховувати на такі переваги:

  • процес оформлення кредиту займає лише кілька хвилин;
  • немає потреби відвідувати відділення — усе можна зробити через інтернет;
  • кредит видається без надання застави;
  • не потрібно шукати поручителів для оформлення позики;
  • ставка становить від 0,01%;
  • термін погашення боргу — від 1 до 30 днів з можливістю часткової/повної дострокової виплати чи продовження терміну.

Для оформлення кредиту в МФО LoviLave потрібен мінімальний пакет документів. Достатньо мати паспорт або ID-картку громадянина України, а також картку банку, на яку надійдуть кошти. Процес оформлення позики займає не більш ніж 15 хвилин. Для цього потрібно перейти на сайт сервісу, вибрати суму кредиту й заповнити заявку. Після перевірки інформації гроші миттєво надійдуть на зазначену картку.

Під час оформлення першої позики клієнт може розраховувати тільки на невелику суму (до 5000 грн). Якщо він погасить її вчасно, мікрофінансова організація підвищить його кредитний ліміт. Що більше позик клієнт погашає своєчасно, то більші суми стають для нього доступними.

Поради для отримання кредиту з поганою кредитною історією

Щоб позику було схвалено й кредитна історія поліпшилася, варто дотримуватися таких порад:

  • Оформте онлайн-заявку на кредит через сервіс, вибравши оптимальні умови — термін, суму та процентну ставку.
  • Намагайтеся погасити кредит вчасно. Деякі кредитні організації негативно ставляться до дострокового погашення, тому краще внести платіж відповідно до дати в договорі.
  • Подайте повторну заявку на більшу суму. Фінансова організація, ймовірно, схвалить її, розглядаючи вас як відповідального позичальника.

З кожним новим договором кредитна компанія може підвищити кредитний ліміт, знизити відсоткові ставки та, можливо, збільшити терміни кредитування. Крім того, організація передає дані в Бюро кредитних історій, що поліпшує ваш рейтинг. У майбутньому великі банки можуть зацікавитися вами як надійним позичальником, тож ви зможете оформити автокредит, іпотеку чи іншу позику. 

Залишити відповідь