Цікаве

Принципи якості


Свіжі та найголовніше – корисні продукти. Найпотужніша мережа супермаркетів «АТБ» продовжує активно розвивати власні торгові марки.

 М’ясні, молочні вироби, солодощі та крупи – більшість асортименту це продукція, яку виготовляють безпосередньо для мережі АТБ.

«Більшість м’ясної продукції власного виробництва – це розумний вибір, ковбасний ряд, своя лінія, м’ясна лавка. І відповідно кожен покупець може вибрати товар відповідно до цінового сегменту. На нашу продукцію ми завжди надаємо знижки».

У магазинах АТБ на прилавках представлені аж чотири власні торговельні марки. Одна із них – це Де Люкс. Таку імпортну продукцію з-за кордону можна придбати лише у цій мережі. А це елітні чаї, кава, макарони, і спеції. Власну лінійку харчових продуктів – а це сметана, кефіри, ковбаси, і сири виготовляють лише з якісної сировини. Адже у пріоритеті компанії – дбати про здоров’я і  безпеку свого клієнта.

Ольга Довбак – керуюча магазину ТОВ «АТБ-Маркет»

«Дана продукція виробляється лише зі свіжого молока та свіжого м’яса, враховуючи всі стандарти держвіної якості. В даної продукції відсутня пальмова олія, харчові барвники, та інші шкідливі речовини».

Майже тисяча найменувань ексклюзивних товарів власного виробництва. Саме такий асортимент пропонують у мережі магазинів АТБ. За якістю продукти не поступаються аналогам на ринку, натомість ціна на 30, а то й більше відсотків нижча.

«Акція відчутна, тому що навіть цибулю я взяла по 7 гривень, то на базарі треба ще стільки ж заплатити».

«Дуже часто тут є знижки, і якість я вважаю краща».

«Відповідає нам якість і ціна. Бо тепер самі розумієте, який час настав, що кожна копійка на рахунку».

Кожного разу у магазинах АТБ запроваджують дедалі нові знижки та акції. До прикладу, зараз триває осінній розпродаж на понад півтисячі товарів. Відтак 3, 5 мільйони українців, які щоденно відвідують ці супермаркети економлять власні кошти.

«Широкою популярністю у нас користуються глазуровані сирочки «Розумний вибір», які так само представлені широким асортиментом і мають дуже хорошу ціну».

Від принципів якості торгівельна мережа «АТБ» не відступає уже 20 років. Відтак добірні продукти ви можете придбати у  260 населених пунктах України. Там є більше тисячі супермаркетів «АТБ».

Залишити відповідь