Цікаве

Різдвяний обід


Створити свято для того, хто не може створити його сам. Таку мету поставили перед собою члени Трускавецького осередку партії Батьківщина. На благодійний обід вони запросили ветеранів національно-визвольних змагань, учасників бойових дій в зоні АТО, людей самотніх та з обмеженими можливостями, а також пенсіонерів та багатодітні сім`ї.

Леонід два роки воював на Сході України. Сьогодні він змінив форму на вишиванку, щоб приєднатися до благочинного обіду. Каже, сорочку йому вишивала дружина і одягає він її на родинні свята. Сьогоднішня зустріч, за словами Леоніда, теж  сімейна. Після пережитого в зоні АТО бути частиною благодійних частувань для нього означає чимало.

Леонід Федевич – учасник бойових дій в зоні АТО

«Наш батальйон стояв безпосередньо на передовій, ми були у Вуглегірську, були в Дебальцево, ми були в інших гарячих точках. Важливо знати, що ти потрібен комусь, що це не просто так все, що ти пережив».

Разом з Леонідом за столом сьогодні зібралось ще більше сотні людей, які потребують підтримки.

Михайло Цимбалюк – народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”

«Це одинокі, це багатодітні родини, це всі ті жителі ветерани, пенсіонери, які хочуть сьогодні розділити свято Різдва в такому колі».

Різдвяну атмосферу під час обіду додавали колядники. Вони розважали гостей короткими виставами про народні звичаї та святковими піснями.

І таке дійство не лише звеселяло учасників, а й об`єднувало в одну співочу родину.

 «Люди за столом колядують разом».

«Є люди, що й зовсім не мають, пенсіонери, може й зовсім не мають, що з`їсти, але він не забуває».

Пам`ятають про нужденних члени трускавецького осередку партії Батьківщина. Такий благочинний захід організовують не вперше. Акція стала вже місцевою святковою традицією.

Лев Грицак – член партії ВО «Батьківщина», директор санаторію «Карпати»

«Навіть не пригадую, вже який разпоспіль, бо це щорічно проходить. Може до десяти років, а може й більше. До цієї акції теж долучилися і Львівська обласна організація партії Батьківщина, Дрогобицька організація, Стрийська, Східницька». Після дійства усім запрошеним роздали подарунки зі смаколиками.

Залишити відповідь