Цікаве

Скільки орендареві доведеться викласти за оренду квартири в різних районах Львова?

Оренда житла у Львові: вартість по районах

Квартири у Львові орендують не лише місцеві жителі, які хочуть з’їхати від батьків, але й туристи. За актуальними даними сайту безкоштовних оголошень dom.ria.com, середня ринкова вартість оренди 1-кімнатної квартири у Львові становить приблизно 7 000 гривень. Кількість реальних житлових об’єктів коливається в межах 1 000 квартир.

Скільки коштує оренда житла у різних районах Львова?

Статистика свідчить, що вартість орендованого житла цієї осені у Львові зросла приблизно на 15-20%, якщо порівнювати з літнім сезоном. Традиційно найбільший попит серед потенційних орендарів мають Галицький, Шевченківський і Сихівський райони Львова. У центрі міста Лева прагнуть жити IT-фахівці, які розраховують на довгострокову оренду, а також туристи. Останні замість готельних номерів дедалі частіше обирають комфортні апартаменти в сучасних житлових комплексах. 

  • Галицький район. Житловий масив має чималий попит серед тих, хто шукає квартиру на короткий термін. Поблизу популярних вищих навчальних закладів також проживають студенти.

Вартість 1-кімнатної квартири в Галицькому районі Львова стартує від 7 000 грн. При цьому варто розуміти, що актуальні варіанти зазвичай представлені в будинках старого житлового фонду. Тому в більшості з них встановлене індивідуальне газове опалення (дорожчі варіанти) або пічне опалення (бюджетні варіанти).

Також у центрі міста можна орендувати просторі апартаменти на проспекті Свободи від 12 000 грн.

  • Франківський район. Цей житловий масив обирають корінні львів’яни, а також молоді сім’ї з дітьми. 

Середня ринкова вартість оренди 1-кімнатної квартири у Франківському районі Львова становить 6 500 грн, 2-кімнатної — 8 000 грн, 3-кімнатної — 10 000 грн.

  • Шевченківський район. Вважається найбільш різностороннім у плані вибору квартир, оскільки представлений як старим житловим фондом, так і новими мікрорайонами, як-от вулиця Малоголосківська.

Знайти 1-кімнатну квартиру від власника в цьому районі Львова можна за 5 500 грн. У новому будинку житло з ідентичними параметрами й площею до 45 квадратних метрів обійдеться приблизно в 7 500 грн.

  • Личаківський район. Вважається одним із найпрестижніших і найстаріших житлових масивів Львова, особливо поблизу парків Погулянка і “Залізна Вода”.

Вартість оренди 1-кімнатної квартири в цьому районі стартує від 6 500 грн, 2-кімнатної — від 8 500 грн, 3-кімнатної — від 11 000 грн.

  • Залізничний район. Перспективними для пошуку орендованих квартир вважаються вул. Городоцька, а також вул. Левандівська, яка входить до популярного мікрорайону Левандівка.

Вартість 1-кімнатної квартири на вул. Городоцькій з площею до 45 квадратних метрів коливається в межах від 6 500 до 8 000 грн. Бюджетне житло варто шукати на Левандівці, де компактна квартира-студія в будинку старого житлового фонду обійдеться приблизно в 5 500 грн.

  • Сихівський район. Житловий масив поступово розширюється, а тому приваблює молоді сім’ї з дітьми.

Орендувати 1-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі на Сихові можна за 8 500 грн.

Отже, кожен потенційний орендар може обрати варіант розташування нової квартири, який його найбільше задовольняє, а також вписується в запланований бюджет!

Залишити відповідь