Цікаве

«Весна Вакцинацій» діє у мережі поліклінік «Веселка»: тут є всі види зареєстрованих вакцин в Україні


«Весна Вакцинацій» -– проєкт, який діє в мережі поліклінік «Веселка». Саме ці медзаклади нині №1 за кількістю вакцинованих пацієнтів на заході країни. Та останнім часом, кажуть медики, охочих зробити щеплення поменшало.          

“Перед початком весни ми почали помічати збільшення кількості хворих на кашлюк. Це при тому, що кашлюк, входить в календар національних щеплень України й аналізуючи цей процес, ми помітили що справді впав рівень вакцинації населення”, – лікар-педіатр, керівник відділення дитячої поліклініки «Веселка» у Львові Андрій Юрас.

Тож мета «Весни Вакцинацій» у «Веселці»  цю тенденцію змінити й кількість щеплень збільшити, як серед дітей, так і серед дорослих. З малечею трохи простіше, календар обов’язкових вакцинацій моніторять батьки. Дорослі ж, за своїм календарем щеплень мають стежити самостійно. 

Процесу вакцинації передує консультація з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом й огляд спеціаліста. Всі препарати у «Веселці» зберігають  у спеціальному холодильнику, кожна поличка, якого оснащена термометром. Температурний режим перевіряють і фіксують декілька разів на день. 

Нині  у «Веселці» є всі види зареєстрованих вакцин в Україні, як для дітей, так і для дорослих. Попередньо зареєструвавшись, вакцинуватись  можна у будь-які зручні для вас день і годину. Консультація перед імунопрофілактикою вартує 450 гривень.

Нині у Львові працюють 5 поліклінік Веселка, ще одна у Новояворівську. Адресу найближчої до вас шукайте на сайті veselka.clinic, там також  знайдете інформацію про доступні вакцини та їхню вартість.

Залишити відповідь