На окупованій Луганщині обмінюють на їжу на інформацію про чоловіків, «полюють» за ними біля дитсадків – Гайдай

Фото: Сергій Гайдай, Телеграм

В окупованих містах Луганщини триває примусова мобілізація – на чоловіків «полюють» поряд із дитячими садочками, на фронті відбито понад 10 атак росіян.

Про це в Телеграм повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, працівники військкоматів на окупованих територіях для поповнення армії РФ вже вдаються до крайніх мір. У Луганську чоловіки вже давно без зайвої потреби на вулицю не виходять. Багато хто взагалі залишив місто і ховається у селі. Нещодавно окупанти почали обмінювати на їжу інформацію про чоловіків у літніх жінок біля під’їзду. Чекають навіть поблизу дитсадків, днями затримали молодого батька для подальшої мобілізації

Сергій Гайдай також додав, що окупанти протягом 17 серпня 11 разів спробували атакувати позиції українських військових із різних напрямків на межі Луганщини та Донеччини.

Під час кожної із цих спроб українські військові завдали противнику втрат і змушували відступити.

Вже проти ночі 18 серпня намагалася покращити тактичне положення ворожа диверсійно-розвідувальна група, однак успіху вона не досягла.

Окупанти вдавалися до артилерійської підтримки, чотири рази застосувавши гармати і реактивні системи залпового вогню. Зафіксовані також танкові обстріли.

Ще чотири рази росіяни використовували авіаційний вплив.

Новини