На півдні знищені 3 Т-72, гаубиці «Мста-С» та «Гвоздика», в Чорнобаївці склад з боєприпасами

Фото: ЗСУ

Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали 271 вогневе завдання, знищені: 66 окупантів, 3 танки Т-72, 3 гусеничних мінних загороджувачі, 2 гаубиці «Мста-С», самохідна гаубиця «Гвоздика», мінометний комплекс «Сані», 3 одиниці автотехніки, БпЛА типу «Форпост». В Чорнобаївці та Білогірці ліквідовані звичайний і польовий склад боєприпасів.

Про це повідомляє оперативне командування «Південь».

«Ворог, переважно тримаючись рубежів оборони, наважився на контрудари на двох напрямках: з Брускінського на Білогірку та з Новогреднєвого на Андріївку. Успіхів не мав. З втратами відійшов.

Надвечір ворог знов атакував Миколаїв реактивними системами залпового вогню «Смерч». Влучання у відкриті поверхні одного з районів міста без втрат та руйнувань, лише підкреслює сутність психологічного тиску таких атак.

Нашою авіацією нанесено 5 ударів по ворогу. Парами штурмовиків та бомбардувальником уражено 3 ворожих опорних пункти, гелікоптерними парами – ще 2 навколо сіл Бериславського та Херсонського районів.

Ракетно-артилерійськими підрозділами за бойовий день виконано 271 вогневе завдання:

При спробі проведення розвідки із подальшою атакою, на Миколаївщині, вогнем зенітно-ракетного підрозділу знищено БпЛА типу «Форпост».

Загальні ж підтверджені втрати ворога складають: 66 рашистів, 3 танки Т-72, 3 гусеничних мінних загороджувачі, 2 гаубиці «Мста-С», самохідна гаубиця «Гвоздика», мінометний комплекс «Сані», 3 одиниці автотехніки. В Чорнобаївці та Білогірці знищено звичайний і польовий склад боєприпасів.

Корабельне угруповання ворожих сил в основній своїй масі продовжує переховуватися у ракетно недосяжних районах Чорного моря вздовж південного й південно-східного узбережжя Кримського півострова, а напоготові до нанесення ракетних ударів – 2 надводних і 1 підводний носій ракет типу «Калібр», яких заготовлено 20.»

оренда квартири Львів

Новини