ОК «Південь»: ЗСУ виконали понад 100 вогневих завдань, знищили 35 окупантів

Фото ілюстративне: ЗСУ

На півдні України підрозділи ракетно-артилерійського озброєння у взаємодії з авіацією за добу виконали понад 100 вогневих завдань. Попередньо знищено 35 окупантів та кілька бойових машин піхоти.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Обстановка на південному фронті та в зоні відповідальності залишається напруженою, але підконтрольною силам оборони.

Ворог намагався нанести авіаційний удар гелікоптером Мі-24 по наших позиціях. Завдяки доцільно організованій обороні і ефективному застосуванню відповідного озброєння на упередження, ворожий пілот відвернувшись від удару спішно утік без застосування зброї. Враховуючи, що ворог може повторювати подібні напади, спосіб нашої відповіді ми поки не розкриваємо. Маємо ще, чим здивувати рашистів.

Підрозділами ракетно-артилерійського озброєння у взаємодії з авіацією за добу нами виконано понад 100 вогневих завдань. Попередньо знищено 35 рашистів та кілька бойових машин піхоти. Остаточні втрати ворога уточнюються.

Тим часом, на Каховській гідроелектростанції, де розгорнутий пункт управління Південного воєнного округу рашистів, окупанти не докладають жодних зусиль для підтримання належного режиму об’єкта, що може призвести до екологічної катастрофи.

Наразі на станції не працює два гідроагрегати, які окупанти не дають змоги відремонтувати. І це вже призвело до підтоплення Каховки, загрожує найближчим селам.

Внаслідок обстрілу Миколаївщини за добу поранення отримали 14 цивільних осіб. Найбільше обстрілів припадає на Миколаївський та Баштанський райони. На жаль, є загиблі. Зокрема на околицях Березнегуватого під обстріл потрапили дві жінки, які просто пасли корів – одна з них загинула.

На Одещині ситуація стабільна. Контрдиверсійні заходи мають в результатах не тільки кількісні, а й якісні показники. Рівень патріотизму й свідомості серед населення регіону не відповідає очікуванням диверсантів. Громади активізували роботу з обговорення питань перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів. Місцеві мешканці мають намір повернути вулицям історичні назви, які мають прив’язку до конкретних територій, присвоїти їм назви на честь видатних українських діячів минувшини, а також героїв сучасної доби.

Корабельні угруповання в Чорному морі продовжує тримати під загрозою ракетних ударів як південь України, так і інші регіони. Не виключено застосування і ракетних комплексів із Криму та стратегічної авіації.»

Новини