«Брудна бомба» – це інформаційно-психологічна операція, – Сергій Грабський

Фото: replyua

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу звинуватив Україну в підготовці використання так званої «брудної бомби». В телефонних розмовах він також повідомив про це міністрів оборони Франції, Туреччини, США та Британії.  Військовий експерт Сергій Грабський вважає такі закиди інформаційно-психологічною операцією (ІПСО).

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Головна причина застосування цієї інформаційно- психологічної операції – це паніка. Таким чином кремлівські вожді намагаються в будь-який спосіб примусити Україну до переговорів.  Це – по-перше,  а по-друге – створенням такої ІПСО, інформаційного туману, вони хочуть збити негативне ставлення до того, що, скоріше за все, російські війська будуть змушені покинути правий берег Дніпра. Не можу сказати, коли це станеться: через 3 чи 5 днів. Але цим вони намагаються збити хвилю негативу і роздратування у московському суспільстві щодо чергової поразки збройних сил Росії», – сказав Сергій Грабський.

При цьому він наголошує, що роздратування буде стосуватись не тільки російського народу, але і так званої «навколокремлівської еліти». Оскільки з відступом з правого берега Дніпра фактично  зникає така стратегічна ціль Росії, як прорив до Одеси, вихід до Придністров’я і як наслідок, окупація Молдови.

«Таким чином, це є свідченням панічних настроїв, які панують зараз в РФ. Але треба розуміти з ким ми маємо справу, і не треба відкидати, що вони можуть скористатись цим випадком, хоча це позбавлено логіки і здорового глузду. Після того, як вони зайшли в Чорнобиль, я вже нічому не здивуюсь», – додає експерт.

Новини