Британська розвідка: на армію РФ зростає тиск з вимогою перемог до річниці війни

Фото: ЗСУ

Найближчим часом на російських військових очікувано зростатиме політичний тиск з вимогою продемонструвати якісь «перемоги» до річниці повномасштабної війни, але таких успіхів немає.

Про це йдеться в огляді Міноборони Британії про війну в Україні за 20 лютого, повідомляє «Європейська правда».

Аналітики розвідки зазначають, що російські війська намагаються наступати на кількох напрямках на сході: під Вугледаром, у районі Кремінної та під Бахмутом.

Росіяни при цьому зазнають великих втрат, особливо під Бахмутом і Вугледаром. «Зокрема, названі елітними 155-та бригада та 40-ва бригада морської піхоти зазнали дуже великих втрат під Вугледаром і, скоріш за все, є неефективними у бою», – зазначають в огляді.

Аналітики припускають, що з наближенням річниці початку повномасштабної війни військові РФ опиняються під все жорсткішим політичним тиском.

«Може бути так, що Росія заявить про захоплення Бахмута «під річницю» незалежно від реального стану справ. Якщо ж весняний наступ РФ закінчиться нічим, напруга всередині керівництва Росії вочевидь зростатиме», – додають в огляді.

У попередньому огляді розвідка Британії поділилася припущеннями щодо використання Росією повітряних куль, які почали помічати над Україною в середині лютого.

Новини