Фінляндія відправить в Україну 18-й пакет військової допомоги

Фото: ОП

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо за пропозицією уряду 25 серпня ухвалив рішення про надання Україні 18-го пакета військової допомоги на суму приблизно 94 мільйони євро.

Про це йдеться у повідомленні фінського уряду, пише «Європейська правда».

Повідомляється, що сукупна вартість усіх пакетів оборонної допомоги Фінляндії, наданих Україні до цього часу, становить близько 1,3 мільярда євро.

«Підтримка України з боку Фінляндії та наших союзників залишається непохитною. Ключовим питанням з точки зору майбутнього безпекового порядку в Європі і Фінляндії є здатність стримати агресію Росії проти України», – заявив міністр оборони Фінляндії Антті Хяккінен.

З оперативних міркувань та з метою забезпечення безпечного прибуття допомоги до місця призначення, подальші подробиці щодо змісту пакета, способу його доставки та графіку не надаються.

«При прийнятті рішення про надання Фінляндією додаткової допомоги були враховані як потреби України, так і ресурси фінських Збройних сил», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про підготовку нового пакета військової допомоги вперше оголосив прем’єр Фінляндії Петтері Орпо під час візиту до Києва 23 серпня. «Там є речі, які дійсно необхідні: важке озброєння та боєприпаси», – прокоментував Орпо вміст пакета допомоги.

Раніше президент Фінляндії Саулі Нііністьо розповів, що російська пропаганда, спрямована проти його країни, посилюється.

оренда квартири Львів

Новини