Контрнаступ триватиме і в холодну сиру погоду наприкінці року – Буданов

Фото: Reuters

Український контрнаступ проти російських військ триватиме і під час холодної і вологої погоди наприкінці цього року, незважаючи на те, що воювати стане важче.

Про це як повідомляє Reuters заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов під час зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» (YES), пише Українська правда.

«Бойові дії так чи інакше триватимуть. У холоді, сирості і багнюці воювати важче. Бойові дії будуть продовжуватися. Контрнаступ буде продовжуватися».

Видання нагадує, що влітку Україна розпочала анонсований контрнаступ, в результаті якого за три місяці було відвойовано більше десятка сіл на півдні і сході країни, але він ускладнюється замінованими полями і глибоко укріпленими російськими військами.

Захід надав військову техніку на мільярди доларів і підготував тисячі українських бійців для контрнаступу, щоб допомогти Києву повернути собі територію.

Але повільний прогрес контрнаступу викликав занепокоєння серед прихильників Києва, що Захід може не впоратися з підтримкою масштабу військової допомоги, необхідної для того, щоб Україна продовжувала боротися з такою ж інтенсивністю.

«Наш контрнаступ відбувається на кількох напрямках», – сказав Буданов, визнавши, що прогрес був повільнішим, ніж він хотів, і охарактеризувавши ситуацію як складну.

Крім величезної концентрації російських мін, він назвав велику кількість малих російських дронів-камікадзе ключовим фактором, який досі сповільнював прогрес контрнаступу.

оренда квартири Львів

Новини