«Перший Західний» почав мовлення у Т2 на всю область


Відтепер «Перший Західний» можна дивитися у Львові та у довколишніх громадах. Канал продовжує мовити по всіх звичних для каналах і в соціальних мережах, а тепер розширює це мовлення і на Т2.

Команда каналу дякує своїм глядачам за те, що дивляться і довіряють «Першому Західному», адже журналісти вже 4 добу наживо оперативно і виважено інформують про події найстрашніших днів в історії новітньої України.

ТРК «Перший Західний» – це відкрита платформа для дискусій. Створений у 2000 році Львівською обласною радою, телеканал був відомий глядачам як комунальне підприємство ТК «Львів – ТБ» і спочатку мав лише 4 години мовлення, а на початку 2013 року команда «Львів – ТБ» отримала ліцензію на 24-годинне мовлення, проте відсоток власного продукту на той час був дуже низьким.

У серпні 2016 року телекомпанія «Львів – ТБ» здійснила ребрендинг телеканалу, змінивши назву на «Перший Західний». За короткий проміжок часу він став упевненим гравцем на інформаційному полі Львівщини та України.

На сьогодні обсяг програм власного виробництва сягає 12-16 годин ефірного часу на добу, що становить до 65% контенту телеканалу. Дуже важливим етапом для колективу була перемога у конкурсі на отримання ліцензії на радіомовлення у Львові на частоті 88,2 («Радіо Перше»), а згодом і у Бродах ( частота 89,2).

Упродовж 2018-2019 років ТРК «Перший Західний» уп’ятеро збільшила свою присутність на медіаринку, зокрема, у кабельних мережах, виграла конкурс на цифрове мовлення у Т2 у Бродах, Підбужі та Новому Роздолі на Львівщині, отримала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення.

Також за даними опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), «Перший Західний» є найбільш популярним телеканалом як серед глядачів Львівської громади, так і тих територій, які межують з нею.

Зокрема, «Перший Західний» лідирує практично за всіма показниками. Так, частка глядачів телеканалу у «Львівській агломерації» сягає 27% (це на 2,5% більше від ТРК, яка обіймає другу позицію). «Безпосередньо Львівська громада» – 25,8% (випередження 2,4 %), «Сусідні громади загалом» – 30,6% (2,7%), «Інші сусідні громади» – 31,5 (4,3%). Не значне відставання «Першого Західного» лише по одному показнику: «Безпосередньо межуючі громади» – 28,5% (мінус 0,9%).

Соціологічне дослідження «Думки і погляди мешканців/-ок потенційної Львівської агломерації щодо децентралізації і міжмуніципальної співпраці» проводилось Київським міжнародним інститутом соціології у жовтні-листопаді 2021 року на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у співпраці та координації з експертами Ради Європи, фахівцями з питань місцевого самоврядування, вказується в аналітичному звіті дослідження КМІС.


оренда квартири Львів

Новини