«Попри весь тиск лінія фронту не зазнала змін». Зеленський збирав Ставку

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський 21 лютого збирав Ставку верховного головнокомандувача, на якій було відзначено, що попри весь тиск на ЗСУ лінія фронту не зазнала змін.

Про це йдеться у відеозверненні Зеленського наприкінці 363-го дня вторгнення РФ.

«Сьогоднішній день почав із засідання Ставки – розширеного й детального. Включно з доповідями з передової від наших командувачів на найгарячіших напрямках.

Головнокомандувач Залужний доповів щодо загальної фронтової ситуації та ворожих ракетних ударів по наших позиціях.

Звичайно, особливі емоції викликають доповіді щодо Донеччини, Луганщини. Робимо все, щоб стримати там ворожі атаки – постійні інтенсивні штурми, яких Росія не припиняє, хоча й зазнає там шалених втрат».

Зокрема, за словами Зеленського, генерал Сирський доповів щодо Бахмутського та Лиманського напрямків: «Жорстокі бої. Принципові бої. Робимо все, щоб підтримати наших хлопців».

Окрім того, генерал Тарнавський доповів щодо боїв на Авдіївському та інших напрямках. Окупанти застосовують там увесь спектр зброї проти ЗСУ, включно навіть зі сльозогінними гранатами.

«Але дуже важливо: попри увесь тиск на наші сили лінія фронту змін не зазнала. Я дякую за це всім нашим бійцям, усім солдатам і сержантам, офіцерам і генералам, які захищають відповідні фронтові напрямки».

Також були на Ставці доповіді й інших командувачів та керівників наших сил оборони й безпеки.

«Наєв, «Північ», та ОСУВ «Одеса», Москальов, – заслухав їхні доповіді. Ситуація без суттєвих змін.

Розвідка – керівник ГУР МО Буданов – щодо реальної ситуації російських загравань із риторикою про стратегічну зброю. Зовнішня розвідка. Служба безпеки України. Сили МВС та Нацгвардії, прикордонна служба. Міністр оборони. Інші представники уряду.

Тримаємо повну увагу до кожної деталі нашого плану оборони та амбіцій ворога».

Новини