Прем’єр Японії анонсував допомогу Україні на $7 млрд

Фото: Reuters

Японія надасть Україні допомогу в розмірі до 7 мільярдів доларів.

Про це заявив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, виступаючи онлайн на 3-му саміті Міжнародної Кримської платформи в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Японія постійно забезпечуватиме (Україні) різноманітну допомогу в розмірі до $7 млрд залежно від потреб», – заявив він.

Окрім того, Японія скористається своїм досвідом і знаннями в галузі повоєнного відновлення і відновлення після природних катастроф для забезпечення допомоги, зазначив він.

Кісіда вкотре повторив, що Японія послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, включно з Кримом, а також продовжить тісно співпрацювати з міжнародним співтовариством, зокрема з країнами G7, і приєднуватиметься до санкцій проти Росії, забезпечуючи постійну підтримку Україні.

«Я відвідував Київ і Бучу в березні поточного року і став свідком трагедії на власні очі. Це підтвердило мою переконаність, що агресія Росії проти України є надзвичайним актом, що пікірує основи міжнародного порядку», – сказав він.

Як наголосив Кішіда, «Японія на боці народу України для того, щоб забезпечити мир і заново повернути його на прекрасну українську землю».

оренда квартири Львів

Новини