РФ створює на півдні нове з’єднання, щоб вивільнити досвідчені сили на ключові напрямки − розвідка Британії

Фото: росЗМІ

У Росії ймовірно може з’явитися нове військове з’єднання, оскільки країна-агресор намагається вивільнити більш досвідчені підрозділи для бойових дій на ключових напрямках.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Європейська правда».

«Росія розширює свої військові структури в умовах воєнного часу. Дуже ймовірною є поява одного нового з’єднання – 18-ї загальновійськової армії».

Повідомляється, що це з’єднання, ймовірно, буде об’єднанням і посиленням інших підрозділів, які зараз діють у Херсонській області, включаючи 22-й армійський корпус, який зазвичай становить російський гарнізон в окупованому Криму.

Британські розвідники вважають, що 18 загальновійськова армія складатиметься здебільшого з мобілізованих військовослужбовців і зосередиться на оборонних операціях на півдні України.

«Росія, ймовірно, прагне вивільнити більш досвідчені підрозділи для ведення бойових дій на ключових напрямках. Існує реальна можливість, що саме це призвело до нещодавньої передислокації повітрянодесантних військ з Херсона до Оріхівського району, де точаться запеклі бої», − йдеться у звіті британської розвідки.

Нагадаємо, раніше британська розвідка поінформувала, що наступ України на півдні успішний, тоді як РФ на Харківщині – ні.

Водночас американська розвідка стверджує, що в ході контрнаступальних операцій Україна начебто не зможе досягти ключової мети – міста Мелітополь Запорізької області.

оренда квартири Львів

Новини