Росія накопичує запаси крилатих ракет перед початком зими – розвідка Британії

Фото: ЕРА

Британська розвідка заявила, що РФ накопичує крилаті ракети з метою продовження минулорічної кампанії зі знищення енергетичної інфраструктури України.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у мережі X (Twitter), посилаючись на дані розвідки.

Зокрема, 18-19 листопада 2023 року Росія запустила близько 50 штурмових безпілотних літальних апаратів Shahed іранського виробництва, вперш за все в сторону Києва. Ці дрони запускалися хвилями з двох напрямків – з Курська на схід і з Краснодара на південний схід.

«Імовірно, що одна з цілей Росії полягала у послабленні протиповітряної оборони України, щоб сформувати бойовий простір напередодні будь-якої цілеспрямованої зимової кампанії ударів по енергетичній інфраструктурі України», – наголошує розвідка.

Зараз Росія утримується від запуску передових крилатих ракет повітряного базування вже майже два місяці, що, імовірно, дозволяє накопичувати відчутні запаси цієї зброї.

Водночас, як переконана британська розвідка, досить імовірно, що Росія буде застосовувати ці ракети, якщо повторить минулорічні намагання зі знищення критичної національної інфраструктури України.

оренда квартири Львів

Новини