Розвідка Британії констатує велику кількість дезертирів і «відмовників» в армії РФ

Фото ілюстративне: росЗМІ

Британська розвідка констатувала значну кількість відмов воювати серед військових армії РФ, що Росія поки компенсує масовим залученням нових людей без належної підготовки.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії від 30 серпня, повідомляє «Європейська правда».

Аналітики зазначають, що 25 серпня двоє росіян отримали два роки колонії за відмову повертатися на фронт, а в липні «Медіазона» повідомляла, що за відмови щотижня засуджують по сотні військових.

«Якщо така тенденція триває, то за рік буде близько 5200 вироків за відмову йти у бій. Велика кількість таких вироків свідчить про поганий моральний стан у російській армії», – зазначають в огляді.

Розвідка припускає, що факторами дезертирських настроїв є недостатня підготовка, відсутність мотивації і стресові ситуації, які чекають російських військових по всій лінії фронту.

«Хоча деякі військові відмовляються йти у бій і показники виснаження серед підрозділів високі, Росія скоріш за все компенсує втрати, спрямовуючи на фронт масу погано підготовлених солдатів», – зазначають аналітики, додаючи, що РФ перейшла до застосування великої маси людей з початком «часткової мобілізації» з осені 2022 року, як для наступальних, так і оборонних операцій.

Нагадаємо, у попередньому огляді констатували, що хоча РФ зробила військову службу фінансово привабливою, Кремль продовжує відчувати проблеми з вербуванням до лав армії нових людей.

Тим часом у спецслужбах Польщі розповідають, що російська розвідка далі намагається вербувати агентів для дій на користь Росії.

оренда квартири Львів

Новини