​​Споживання електроенергії поступово зростає, але зросло і її виробництво – Укренерго

Фото: Укренерго

Споживання електроенергії поступово зростає, водночас дещо зросло і її виробництво. Дефіцит потужності зберігається, найбільше – у вечірні години.

Про це повідомляє Укренерго.

В компанії зазначають, після аварійного ремонту включено в роботу один блок на одній з теплових електростанцій. Також в Україну здійснюється імпорт електроенергії. Однак наявний обсяг виробленої електроенергії все ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі. Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Тож до всіх операторів систем розподілу (обленерго) доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Їх перевищення призводить до створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Для їх попередження застосовуються аварійні відключення.

В Одесі та прилеглих районах застосовуються аварійні відключення. На ліквідації пошкоджень цілодобово працюють 7 бригад «Укренерго» та бригада колег з АТ «ДТЕК Одеські електромережі». Якщо не буде нових атак ворога, то на вихідні очікується повернення до графіків планових відключень, які діяли до 4 лютого.

Новини