У Бахмуті ворог був контратакований нашими підрозділами та залишив «деякі позиції» – Сирський

Фото: Military Media Center

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили численні штурми, ворог зазнав численних травм. На Бахмутському – тривають інтенсивні бойові дії. На окремих ділянках міста ворог був контратакований нашими підрозділами та залишив деякі позиції.

Про це заявив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський, пише Military Media Center.

За його словами, на Лиманському напрямку наші оборонці протягом кількох останніх днів відбили численні штурми. Спроби ворога захопити наші позиції не вдались. Противник зазнав втрат, нами були взяті в полон 10 ворожих солдат.

На Бахмутському напрямку продовжуються інтенсивні бойові дії. Ворог провів численні атаки, намагаючись прорвати оборону наших позицій на декількох напрямках. Втім, завдяки стійкості та мужності захисників Фортеці, дії ворога зазнали невдачі.

Щоб просунутись вперед ворог застосовує максимум зусиль та не рахується ні з чим. Попри значні втрати, у бій постійно кидаються нові штурмові групи Вагнера, бійців інших приватних компаній, десантників. Але взяти місто під контроль противнику не вдається.

Ситуація доволі складна. «Разом з тим, на окремих ділянках міста ворог був контратакований нашими підрозділами та залишив деякі позиціі».

оренда квартири Львів

Новини