Унаслідок удару по Чернігову постраждало 148 людей, пошкоджено понад 60 будинків – ОВА

Фото: Цаплієнко, Телеграм-канал

Унаслідок російського удару балістичною ракетою по центру Чернігова в суботу, 19 серпня, по медичну допомогу звернулися 148 людей, 15 – було прооперовано, пошкоджено понад 60 будинків.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) В’ячеслав Чаус в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини», інформує Інтерфакс-Україна.

«Ворог учора забрав життя сімох людей і ще 148 осіб звернулися по медичну допомогу або були доставлені поранені до лікарень. Станом на 6:20 у лікарнях міста Чернігова залишається 41 особа. Їм надається вся необхідна медична допомога, 15 осіб було прооперовано», – поінформував Чаус.

За його словами, роботи з очищення міста тривають, на місці працюють комунальні служби, проходить обстеження всіх житлових будинків і установ, щоб оцінити розмір завданих збитків.

«Пошкоджень зазнали понад п’ятсот помешкань, це 60 плюс будинків, які перебували поруч із місцем, куди прилетіла ракета», – сказав він.

Чаус зазначив, що всі правоохоронці також долучені до роботи, як і комунальні, соціальні служби, водночас зазначивши, що сьогодні в лікарні працюватимуть психологи.

оренда квартири Львів

Новини