В Енергодарі на нараді так званої «поліції» пролунав вибух, поранений полковник МВС РФ

Скрін з відео: ГУР

В Енергодарі відбувся вибух на нараді керівників так званої міської «поліції», поранення отримали полковник мвс росії та його підлеглі, їх планують терміново доправити на територію РФ.

Про це повідомило Головне управління розвідки МО України.

«18 серпня в тимчасово окупованому Енергодарі була призначена нарада керівників міської «поліції». Орієнтовно о 09:23 в кабінеті начальника поліції пролунав потужний вибух. Внаслідок цього чисельні поранення отримали: начальник міського відділу полковник мвс росії чесанов павло валерійович (Чувашська республіка), його заступник з оперативної роботи, керівник слідчого відділу, начальник чергової частини та керівники низки підрозділів. Одразу після вибуху їх було терміново доправлено до місцевої лікарні».

За даними розвідки, після оперативного обстеження поранених з окупованого Мелітополя було терміново викликано три реанімобіля. Вже звідти планується евакуація військовими гелікоптерами на територію РФ.

Будівля, окрім розміщення управління «поліції», використовувалась в якості помешкання особового складу окупантів. Внаслідок вибуху будинок зазнав значних пошкоджень, пожежа розповсюдилася на 3-5 поверхи.

Район події заблоковано. Можливість пересування містом для цивільних осіб суттєво обмежено. В місті повністю вимкнено Інтернет.

оренда квартири Львів

Новини