Юрій Холод розповів деталі вручення повісток депутатам Львівської обласної ради

Фото: Юрій Холод, Фейсбук

У Львівській обласній раді сьогодні отримали 34 депутати-чоловіки з 56. Семеро присутніх свої картки для голосування мали з собою, тому не забрали своїх документів від військоматів. Ще пʼятеро чоловіків-депутатів сьогодні відсутні, тому їм також не змогли вручити повістку.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Сьогодні всім депутатам Львівська обласна рада вручили повістки. І мені також. Маю зʼявитися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців завтра, на 9 годину ранку. Звичайно, що буду».

За словами Холода, у Львівській обласній раді є 56 депутатів-чоловіків. Повістки сьогодні отримали 34 з них, семеро присутніх свої картки для голосування мали з собою. Тому не реєструвалися, а відтак не забрали своїх документів від військоматів.

Ще пʼятеро чоловіків-депутатів сьогодні відсутні, тому їм також не змогли вручити повістку. Проте ТЦК мають всі дані і співпрацюють з облрадою, тому всі запрошення на службу своїх адресатів знайдуть.

Заступник голови ЛОР зазначив, вручення повісток відбувалося культурно. Ніхто нікого не ловив. Про плани військові його повідомили завчасу, тож ві попросив працівників апарату виділити їм стіл у холі ради, відтак повістки видавали при реєстрації депутатів, зранку, перед сесією.

Юрій Холод нагадав, 13 депутатів Львівської обласної ради служать від початку повномасштабного вторгнення.

«Вважаю, що кожен із нас мав уже давно, як мінімум, зʼявитися у ТЦК та оновити всі свої дані, аби при першій необхідності могти відразу вступити на службу і виконати свій громадянський обовʼязок перед Батьківщиною».

оренда квартири Львів

Новини