Зеленський: готуємося до нових зустрічей, щоб отримати ще зброю

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський повідомив про підготовку до нових зустрічей та переговорів, що дозволить Україні отримати ще зброю.

Про це він заявив під час вечірнього звернення.

«Ми вже почали готувати цей і найближчі тижні. Очікуємо нові зустрічі та переговори, поки більшою мірою – візити до нас, в нашу державу. Буде ще зброя для наших воїнів».

Зеленський також додав, що керівництво країни робить усе для того, щоби рішення саміту НАТО у Вільнюсу було для України таким, яке спрацює.

Він нагадав про важливу декларацію від Парламентської асамблеї НАТО, в якій речі названі своїми іменами: чітке визнання геноцидом злочинів Росії проти нашої держави, чітке засудження рашистської ідеології. Це правильна основа і для наших міжнародних організацій.

«Готуємось до кількох проміжних безпекових заходів у країнах-сусідах – тих, які нас найбільше підтримують. Будуть і нові звернення заради розуміння світом України, заради зміцнення наших зв’язків із нашими партнерами.

Така наша інтенсивна зовнішня політика, різні нестандартні формати, максимум корисної уваги світу до України, до нашого захисту – будемо все це продовжувати. Щоразу більше результатів для України – ППО, артилерія, бронетехніка, снаряди, тренування – все це обов’язково».

оренда квартири Львів

Новини