Зеленський провів чергове засідання Ставки, обговорили перебіг бойових дій та Рамштайн

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, ная кій обговорили перебіг бойових дій на ділянках фронту та результати чергової зустрічі у форматі «Рамштайн».

Про це Зеленський повідомив у Фейсбук.

«Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах їхньої відповідальності. Кожен із напрямків оборони України є важливим. Не маємо права, щоб Україна мала слабкі місця.

Підбили підсумки та розглянули результати чергової зустрічі у форматі «Рамштайн». Україна та її сили оборони безупинно стають сильнішими. Але маємо прискорювати темпи постачання зброї, адже кожен день затримки – це життя наших бійців».

Президент додав, що також обговорили перебіг комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад. Бійці мають бути забезпечені всім необхідним задля найякіснішого виконання завдань командування з наближення нашої перемоги.

оренда квартири Львів

Новини