ЗСУ мають успіх в напрямку Роботине-Новопрокопівка та південніше Бахмута – Генштаб

Фото: ЗСУ

Сили оборони продовжують наступ на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. Мають успіх в районі Роботине-Новопрокопівка та південніше Бахмута. Разом з тим стримують ворога на Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

В напрямку Роботине-Новопрокопівка мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут. Ворог несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви».

В той же час, за даними Генштабу, українські захисники продовжують стримувати наступ російських військ на Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області.

Також, на Лиманському та Бахмутському напрямках противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новоєгорівки та північніше Кліщіївки. Важкі бої тривають.

оренда квартири Львів

Новини