Цікаве

Аби діти захоплювалися спортом


Активний відпочинок для кожного. У Львові відкрили незвичайний спортивний майданчик. Особливий він тим, що мультифункційний.

Завдяки спеціальному покриттю, на зеленому полі можна грати не лише у футбол, а й баскетбол чи теніс.

 

До цього на території були лише гойдалки, втім і ті розвалювалися. Тож оновити ділянку взялися міжнародна компанія Mastercard та провідний український банк Ощадбанк. Все у рамках всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Таким чином представники бізнесу прагнуть, аби спорт ставав цікавішим та доступнішим для молоді.

ТЕТЯНА ЛУЦЕНКО – менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні

«Це всеукраїнська соціальна ініціатива, яка стартувала у березні цього року. Головна ідея – це облаштування ось таких звичайних майданчиків в звичайних районах міст».

 

Займатися спортом на оновленому майданчику зможуть усі охочі. Сьогодні ж якість покриття у першому товариському матчі випробували працівники Ощадбанку та представники мерії. У запеклій боротьбі, із рахунком 14:6 першість вибороли банкіри.

ІГОР РОМАНІВ – начальник Львівського обласного управління Ощадбанку

«В житті Ощадбанку соціальна функція це вже є таким стилем життя, тому ми проводимо багато соціальних заходів, спрямованих, в першу чергу, на молодь.  Тільки коли збудувати інфраструктуру, можна відновити популярність футболу в Україні. Тому спорт – це є життя, тому ми прикладаємо всіх зусиль, щоби рухатися в цьому напрямку».

 

Умовний пас передали й очільнику міста, який пообіцяв, на цьому розвивати район не припинить.

 

АНДРІЙ САДОВИЙ – міський голова Львова

«Цей майданчик дає серйозний поштовх для того, щоб інвестувати більше коштів в цей район поруч буде відновлений дитячий майданчик, також поруч буде відновлений для школи спортивний зал, ну і через дорогу ми вже починаємо облаштування громадського простору».

 

Завдяки такій співпраці, окрім Львова, спортивних майданчиків уже побільшало в Дніпрі, Києві, Рівному, Запоріжжі, Броварах,  Харкові, Чернігові та Черкасах. Загалом, до кінця року обіцяють облаштувати ще 5 осередків для активного відпочинку по всій Україні.

Залишити відповідь