Цікаве

Допомога медикам


Екстрена медична допомога у Добротворі на Львівщині нарешті працюватиме належним чином.

Єдиний автомобіль на увесь район, яким фельдшери їздили на виклики, дедалі частіше ламався. Медики розповідають часто-густо навіть не доїжджали до хворих. Карета зупинялась на півшляху.

Надія Мазяр – фельдшер пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір»

«На тій старенькій машині бувало їдеш, трусишся, не знаєш довезеш – не довезеш хворого, апаратури такої не було, машина не доїжджала туди де сніг, болото. Треба було того хворого пішки нести».

Допомогти врятувати більше життів і виправити скрутну ситуацію в службі швидкої допомоги взялась компанія   ДТЕК. Лікарі подали заявку на проект «Громада своїми руками», а ДТЕК  долучилась до фінансування. Відтак за сприяння енергетичної компанії карету швидкої відремонтували.

Олег Таращук – директор Добротвірської ТЕС

«Ми вклали 80 тисяч гривень. Закуплено новий двигун, встановлено комп’ютерне обладнання, що значно покращило можливості автомобіля при наданні послуг.

Ми завжди намагаємось надавати допомогу нашому медичному закладу у різних сферах: ремонт будівлі,  розвиток інфраструктури медичної».

Роман Маїк – водій пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір»

«Навіть не було чим виїхати. Було соромно. Пацієнти самі до нас приходять, а  ми не маємо чим виїхати. Поміняли міст, новий мотор і на даний час – чудово».

Тепер автівка на ходу і безперебійно може обслуговувати Добротвір та ближні села. А щоб надати допомогу більшій кількості людей, автопарк пункту екстреної медичної допомоги поповнили ще одним реанімобілем. Дарунок медзаклад отримав від фонду Ріната Ахметова. І ця новенька машина не рівня тій що є. Бо та порожня, а ця повністю укомплектована медичним обладнанням.

«Дифібрилятор є, відсмоктувач, пристрій для нагрівання пристроїв тих що капаєм, тут є де систему підвішати. Це полегшує нам роботу, бо в УАЗі нам доводилося в руках тримати».

Додам, що це не єдиний реанімобіль, який з’явився у Добротворі завдяки компанії ДТЕК. П’ять років тому місцева лікарня отримала такий же подарунок.

Залишити відповідь