Цікаве

Допомога самотнім


У геріатричному пансіонаті на Великомостівщині сьогодні гості. До стареньких із подарунками завітали учасники молодіжного руху ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Аби поліпшити побут людей поважного віку – привезли наматрасники. Ігор Демків, директор установи, зазначає, із допомогою – вгадали.

Ігор Демків – директор Великомостівського геріатричного пансіонату

«Привезли наматрасники. Вони будуть дуже доречні в догляді за лежачими хворими. Це будуть змінні наматрасники, які будуть дозволяти їм гарно себе почувати і дотримуватися гігієни».

Також привезли солодощі.  Їх підопічні центру поласували із чаєм. Та молодь ДТЕКУ приїхала не лише допомогти речима, а й відвідати пацієнтів. У гості прийшли чи не до всіх підопічних пансіонату, а їх, тут, до слова, живе майже півтори сотні.

Петро – пацієнт Великомостівського геріатричного пансіонату

«Приємно, якшо приїжджають. Тут своє життя, розумієте. Воно відрізняється від того життя, шо в місті. Вони привозять частину свого життя. Бажано, аби приїжджали».

Ніна Малюк – пацієнтка Великомостівського геріатричного пансіонату

«Ви приїжджаєте до нас, ми на якусь екскурсію поїдемо. То так має бути. То є дуже приємно. Приїхали, нас провідали, знаєте, як то на душі легко».

Пораділи відвідинам не лише старенькі. Ірина Зуб, учасниця молодіжного руху Добротвірської ТЕС, розповідає – на такій акції вперше. Проте залюбки допомагатиме підопічним пансіонату знову.

Ірина Зуб – учасниця «Молодіжного руху» ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Мені дуже сподобався цей візит. Я, взагалі, вважаю, що треба багато таких акцій проводити, тому що це покращує добробут осіб, які перебувають у даних закладах. То допомагає і моральний стан покращити».

До молодіжного руху на Добротвірській ТЕС долучилися вже чотирнадцять людей. Хлопці та дівчата вже встигли попрацювати на благо суспільства. ДТЕКівці регулярно здають кров для учасників бойових дій.

Андрій Кульба – лідер «Молодіжного руху» ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Навіть якщо двом-трьом людям зробили добре, це вже є хороший початок, досягнутий нашим молодіжним рухом. Я думаю, шо такі акції будуть продовжуватися, відповідно, це – тільки старт».

У планах молодіжки лише на цей рік – реконструювати фонтан на території ТЕС. А ще – продовжувати волонтерські поїздки, аби допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Залишити відповідь