Цікаве

Енергетики піклуються про здоров’я місцевих мешканців

 

У ногу із часом. Вилікувати або ж запобігти захворюванням ока жителі Кам’янка-Бузького району відтепер можуть у Добротворі. З січня 2018-го фахівці надають допомогу в сучасному офтальмологічному кабінеті. Відкрити його вдалося завдяки підтримці ДТЕК Добротвірська ТЕС.

До цього часу місцеві були змушені звертатися по допомогу до окуліста у Львові чи Брюховичах. Оскільки ні у Добротворі, ні у сусідніх селищах фахівців, як і спеціальної техніки не було. Отож Ігор мав би щодня возити свого сина Ростислава на процедури десятки кілометрів. Тепер здоров’я малечі вирішив довірити місцевим медикам з нового офтальмологічного кабінету. Адже в селищі працюють кваліфіковані лікарі і з’явилося надсучасне обладнання.

Ігор браташ – батько Ростислава

«Тут приїхав, пройшов курс та й поїхав додому назад, а там треба вже лишатися, бо не будеш їздити в Брюховичі постійно. Хороші лікарі і можна провести ті процедури, які нам би прийшлося їхати до Львова їх проводити».

Перевірити зір в окуліста чи пройти курс лікування, до того ж безкоштовно, у добротвірській лікарні може кожен. Для корекції зору дітлахам до 16 років придбали сучасне обладнання.

Соломія Патер – дитячий офтальмолог Добротвірської міської лікарні

«Навіть важкі патології ми виявляємо, якщо ми не можемо тут надати допомогу, ми відправляємо в обласну дитячу клінічну лікарню. Потім вони повертаються до нас і ми тут вже маємо кабінет і проходять реабілітацію».

Для втілення у життя проекту «Здоровий зір» медики працювали 2 роки. Шукали кошти, ремонтували приміщення. Частину грошей, а це майже 312 тисяч гривень виділили енергетики з ДТЕК, адже  Добротвірська ТЕС  – ключове підприємство для селища і громади. Це фактично половина від потрібного.

Людмила Круглянко  – головний лікар Добротвірської міської лікарні

«Проведено капітальний ремонт, облаштовані кабінети офтальмології, закуплені меблі і , в першу чергу, було закуплено діагностичне обладнання, тобто офтальмоскоп, периметр, апарат Рота, набір скелець і все, що необхідне для діагностики».

За сім років співпраці між енергетиками та медиками, окрім офтальмологічного кабінету, на базі міської лікарні облаштували реабілітаційний центр, придбали сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, а також реанімобіль.

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«В рамках соціального партнерства  один із напрямків, найважливіших напрямків нашої співпраці з селищною радою це є охорона здоров’я. Компанія залучила для покращення умов обслуговування у лікарні 2,9 мільйона з 2011-го року».  

Енергетики ДТЕК завжди відгукуються на соціальні проблеми. Адже здорова громада – запорука сталого розвитку для компанії у кожному регіоні. Відтак піклуються не лише про своїх працівників, а про кожного жителя Добротвора.

Залишити відповідь