Цікаве

Інвестиції у дитинство


Вони не лише продукують енергію, а й розвивають інфраструктуру у містах. У Червонограді, у межах проекту «Давай, Грай!», відкрили ще один новенький футбольний майданчик

Це спільний задум футбольного клубу Шахтар та компанії ДТЕК у партнерстві з місцевою владою міста.

Аби червоноградські дітлахи могли грати у футбол в найкращих умовах, тут встановили освітлення, огорожу й нове штучне покриття. До того ж, дітям не лише забезпечили першокласні умови для занять. Їх також забезпечать інвентарем і амуніцією, та будуть безкоштовно проводити тренування й навчати грати у футбол професійно.

Віталій Заєць – тренер соціального проекту «Давай, Грай!»

«Наші заняття будуть проходити три рази в тиждень.  Щосуботи ми зазвичай робим ігровий день, ми влаштовуєм зі своїми товаришами товариські зустрічі, їздим на турніри».

Від таких атракцій школярі – у захопленні. Вони не гаять час у смартфонах, а проводять його із друзями на свіжому повітрі. А ще розповідають – вже встигли всім серцем полюбити спорт.

Саме для того, аби раділи школярі, програму й започаткували торік. Степан Войчук наголошує, з підтримкою ДТЕК вже  відкрили понад два десятки футбольних полів для проекту. Більше трьох тисяч дітей безкоштовно займаються футболом.

Степан Войчук – менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Добротвірська ТЕС

«У даному проекті ми якраз реалізували можливість дітей займатися футболом, розвивати себе і розкривати себе. Можливо в майбутньому побачим наших Шевченків, Біланових, Шовковських і Мессі».

Загалом у здорове й активне дитинство минулоріч інвестували понад сім мільйонів гривень. Цього року планують витратити таку ж суму.

Залишити відповідь