Цікаве

Кредити онлайн в Україні: нові МФО, які умови та вимоги

Кредити онлайн — це фінансова послуга, яка дозволяє людям отримати невелику суму грошей через інтернет. Основні відмінності та особливості цієї послуги включають наступне:

  • запит онлайн. Для отримання кредиту в МФО вам потрібно заповнити онлайн-заявку на вебсайті або в додатку МФО. Це робить процес отримання кредиту зручним та швидким;
  • переказ на картку. Щоб отримати кошти, не треба нікуди ходити — вам перекажуть гроші на картку;
  • швидке опрацювання. Ви можете отримати рішення про схвалення кредиту відразу після подачі заявки, а гроші надійдуть на ваш рахунок протягом хвилин;
  • відсутність складних вимог. Багато МФО не вимагають від клієнтів гарантій або великої кількості документів для схвалення кредиту. Це робить такі кредити більш доступними для людей, які не мають стабільного доходу або високого кредитного рейтингу;
  • строк внесення платежу. Деякі компанії видають кредити онлайн на строк до 365 днів із регулярним внесенням платежу за відсотки від 3 до 30 днів;
  • кредитний рейтинг не є визначальним фактором при ухваленні рішення. Навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія, та ви маєте платоспроможність, ви можете отримати кредит.

Про нові МФО

Starfin та Credisend — нові гравці на фінансовому ринку України.

Starfin — молода організація, яка відкрилась у 2021 році. Компанія має різні умови кредитування залежно від типу кредиту — перший чи повторний, та короткий чи «стандарт». Також під кожен з видів кредиту діє своя процентна ставка та кількість днів, на яку максимально розповсюджується обов’язкове внесення платежу. Найнижча ставка — 2,5% на день, найвища — 3,2% на день. До однозначних плюсів цієї нової МФО відноситься те, що компанія публікує всю правову інформацію — наприклад, ліцензії, дозвільні документи тощо. Їх не потрібно довго шукати — вони знаходяться у розділі «Про нас».

Credisend також відкрилась у 2021 році. За умовами кредитування, максимальна сума для першого звернення становить 15 000 грн, для повторного — 20 000 грн. Стандартна процентна ставка — 2,5% на день. Строк кредиту — до 360 днів, однак строк внесення платежу не вказаний.

Оскільки обидві компанії змогли вистояти після початку повномасштабного вторгнення, можемо припустити, що у них злагоджені бізнес-процеси, і такі організації варто взяти до уваги.

Найбільш надійні МФО, перевірені часом

  1. CreditPlus. Однозначний лідер ринку, який довів, що під час повномасштабної війни модна не тільки відновити роботу в перші місяці, а й щомісяця відправляти мільйони гривень на допомогу армії та благодійним фондам. Часто надає знижки клієнтам, проводить акції та завжди прислухається до своїх клієнтів.
  2. SelfieCredit. Відносно молода компанія, яка встигла завоювати довіру тисяч українців. Основна унікальна торгова пропозиція — можливість оформити кредит онлайн лише за допомогою селфі. Це дуже швидко та просто. Крім того, клієнти також часто інформуються про активні знижки від сервісу.
  3. Credit7. Зручний та багатьом знайомий сервіс через круті рекламні кампанії, які виправдовують усі сподівання. Компанія ретельно підходить до свого сервісу та надає клієнтам якісні послуги. Ця компанія об’єктивно дихає в спину своїм конкурентам.

Залишити відповідь