Цікаве

Марафон від «Нова Пошта»


Справжнє випробування на  витривалість, перемога над собою і неабияка спортивна мотивація – у Львові вперше відбувся дводенний напівмарафон від компанії «Нова Пошта».

У перший день на першість змагалися дітлахи у забігах на 100 та 500 метрів.  Другого дня змагалися спортсмени-аматори на дистанціях 5 та 10 кілометрів. А особливо витривалі учасники здолали наввипередки дистанцію у 21 кілометр.  Найбільше охочих поборотися було у категорії «Командна п’ятірка».

До прикладу, десятирічний Андрій Тимощук до змагань спеціально не готувався, проте до фінішу прийшов одним із перших.

Андрій Тимощук

учасник напівмарафону зі Львова

«Дуже важко було, але ці відчуття важко описати. Це дуже круто»!

Натомість учасник з Новояворівська – Микола Нестеренко у свої 85 років каже: бігає щоранку по 2-3 кілометри, багато ходить і не уявляє свого життя без щоденного руху. Тож до забігу, всупереч похилому віку, був готовий.

Микола Нестеренко

учасник напівмарафону  з Новояворівська

«Треба щодня бігати або ходити. Рух, рух, рух – то велике діло».

Не тільки з Львівщини, але зі столиці. Дар’я Максименко спеціально прибула з Києва, аби взяти участь у забігу на 10 кілометрів. На перемогу й не сподівалася, проте своїм результатом задоволена.

Дар’я Максименко

учасниця напівмарафону з Києва

« Дуже добре і дуже спекотно. Трохи складна траса через бруківку і спочатку донизу треба бігти, а потім догори. Попри те дуже драйвово. І якщо ти готовий до такого – то тобі ніщо не заважатиме».

Чемпіоном «Напівмарафону Нова Пошта» став Олександр Матвійчук. Чоловік першим здолав дистанцію 21 кілометр. Спортсмен розповідає: бігати почав ще за юності, і з того часу тренування на витривалість стали щоденною справою. Перемогу здобути йому вдалося лише завдяки сумлінній праці над собою.

Олександр Матвійчук

учасник напівмарафону з Одеси

«Це все залежить від тренувань: від добре продуманих і правильно зроблених тренувань.

Без добре і важко проробленої роботи – вам нічого не допоможе, то просто нереально».

Компанія «Нова Пошта» вже організувала напівмарафони у 9-и містах України. Щороку до здорового дозвілля долучаються тисячі українців.

Інна Поперешнюк,

співзасновниця компанії «Нова Пошта», керівник проекту «Нова Пошта Напівмарафон» та амбасадор NewRu

«Нова пошта вже 5ий рік поспіль формує бігову культуру нашої країни. Ми проводимо наші заходи в багатьох містах України, а цього разу вирішили дебютувати в місті Лева. Сьогодні 2 з половиною тисячі бігунів, а вчора бігало 2 тисячі дітей.

Цьогоріч у дебютному напівмарафоні у Львові свої сили випробували учасники з різних куточків нашої країни та з-за кордону: Сполучених ШтатівАмерики, Молдови,Голандії, Білорусі. Кому ж не вистачило сміливості для напівмарафону, розпочали з одного кілометра.

До кінця 2019-го  організатори планують провестИ ще дві спортивні події в Миколаєві та у Полтаві.

Залишити відповідь