Цікаве

Невтомні, відповідальні та люблячі


Невтомні, відповідальні, люблячі. Вони працюють від зорі до зорі, не покладаючи рук. І видихнути можуть лише тоді, коли врожай – зібрали. Нещодавно працівники галузі сільського господарства  відзначили своє професійне свято.

Підсумки року підбили і в одній з найбільших українських сільськогосподарських компаній – «Контінентал Фармез Груп». Її створили цьогоріч. А фундаментом стало злиття агрохолдингу «Мрія» та компанії CFG. І це, кажуть керівники, найбільший успіх цього сезону.

Георг фон Нолкен, Генеральний директор Компанії «Контінентал»

«Найбільший успіх цього сезону – це те, що нам вдалось зв’язати дві дуже різні компанії, які працювали у різних умовах. Наступний рік буде сфокусований на виробництві і відповідальності на місцевому рівні».

У залі – трактористи, комбайнери, інженери, техніки. Загалом – майже 2 тисячі працівників з п’яти областей Західної України – Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та Івано Франківської. Саме там «Контінентал» обробляє землі. Кращим працівникам – грамоти і квіти. І головне – грошові премії. Головна інтрига вечора – хто ж переможе у змаганні кластерів? Інтригуюча пауза – і оголошують переможця: «Самбір», Львівщина.

Микола Бугай, керівник кластеру «Самбір»

«У нас найкращий врожай цукрового буряку по компанії. Це 66 тон з гектара. У нас найкращий врожай ріпаку. Це 3-4 тони».

Окрім буряку і ріпаку, вродила соя та кукурудза, каже Микола Бугай. А успіхи кластеру пояснює просто: у Самборі – працьовиті люди і надійна команда. Серед нагороджених – і Дмитро Мороз з кластеру «Кам’янка-Бузька» на Львівщині. Там цьогоріч особливо потішив урожай картоплі.

Дмитро Мороз, заступник керівника кластеру «Кам’янка-Бузька» із зв’язків з громадськістю

«Кластер в нас вирощує 1000 гектарів картоплі, а компанія вирощує 2 тисячі гектарів. Це найбільша кількість картоплі, яку вирощує сьогодні в Україні одне підприємство. І, можливо, навіть в Європі.

Прозвітували у «Контінентал Фармерз Груп» і про оновлення парку сільськогосподарської техніки. Закупили майже 200 одиниць транспорту, інвестувавши при цьому понад 46 мільйонів доларів. Не забувають у компанії і про соціальну відповідальність.

Нонна Шмідік, директор департаменту комунікацій та соціальних проектів Компанії «Контінентал»

«Також продовжували розвивати спорт, продовжували підтримувати освіту та фестивалі. Обов’язково підтримуємо медицину. Окрім ремонтів ФАПів, ми продовжуємо оснащувати їх спеціалізованими сумками для лікарів».

Понад 24 мільйони гривень. Саме стільки компанія «Контінентал» спрямувала на реалізацію соціальних ініціатив за 11 місяців цього року. А це – допомога дітям, розвиток кооперативів, розбудова сільської інфраструктури, підтримка духовності та армії. Серед стратегічних цілей компанії «Контінентал» на наступний рік – продовжити покращувати виробничі показники, нарощувати технічні потужності і, звісно ж, залишатись надійними партнером для сільських громад.

Залишити відповідь