Цікаве

“Розпочни і вдосконалюй свій бізнес” – безкоштовні тренінги для тих, хто розпочинає свій бізнес


Тисячі переселених українців, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, залишились без роботи. Чимало з них – хочуть працювати, займатись власною справою. Та – часто їм бракує знань.

Львівське регіональне партнерство зайнятості “Опліч” сприяє вирішенню потреб регіонального ринку праці. “Опліч” реалізує низку перспективних ініціатив для підтримки бізнесу.

Найперше – це п’ятиденні, безкоштовні семінари-тренінги ”Розпочни і вдосконалюй свій бізнес”. Для них відібрали сотню учасників – в яких є бізнес-ідеї або навіть перші результати. Впродовж тренінгу наставники простою мовою пояснюють механізми бізнесу і застерігають про підводні камені власної справи.

Такі тренінги для трьох груп уже відбулись у Львові та Моршині. Попереду ще два у Стрию і Самборі. Учасниками тренінгу є внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Львівщині та місцеві. Такі спільні навчання допомагають не лише опанувати нові знання, але і налагодити контакти. І звісно – впевнено будувати майбутній бізнес.

Тренінги “Розпочни і вдосконалюй свій бізнес” на Львівщині проводять в межах проєкту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”. Виконавчий координатор проєкту громадська організація “Центр “Жіночі перспективи”.

Проєкт відбувається за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Усі учасники, які пройшли тренінги – мають можливість подати заявки на конкурс бізнес-планів, захистити їх та отримати грантову підтримку.

*реклама

Залишити відповідь