Цікаве

Відтепер ще швидше та якісніше. Поблизу Львова, у Мурованому, відкрили інноваційний термінал «Нова Пошта» – «ЛЕО», що означає Легкість, Ефективність та Оперативність.


Будівлю зводили майже півтора року.

Вячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта»

«Це досить потужний обєкт, його площа складає 15 тисяч квадратних метрів. Він буде обробляти близько 15 тисяч посилок на годину».

Уявіть, посилка перебуває у терміналі лише 90 секунд.  Спочатку пакунки тут розвантажують на рухомі стрічки. Система автоматично зчитує місце прибуття багажу, й  скеровує його до потрібної вантажівки. Таким чином вдається рекордно скоротити термін доставки. Й це – ще не усі інновації від «Нова Пошта».

Олександр Бульба – директор компанії «Нова Пошта»

«Ми постійно інвестуємо в інновації задля швидкої доставки. Ми змінюємо матеріал для пакування, у нас розробляється новий мобільний додаток (бізнес-кабінет) і ми це все робимо, для того, щоб нашим клієнтам було зручно працювати з компанією «Нова Пошта».

Завдяки лише цьому інноваційному терміналу посилки швидше сортуватимуть і відправлятимуть у 108 населених пунктів Західної України, 80 з яких – на Львівщині.  До слова, тепер у компанії працює й авіадоставка. Літаком переправляють посилки вагою менше кілограма.

Олександр Бульба – директор компанії «Нова Пошта»

«Ми запустили авіадоставку два тижні тому. Вона сьогодні працює щодня у тестовому режимі. Посилки, а їх до 12 тисяч, перевозяться зі Львова до Дніпра та з Дніпра до Львова.

Натомість, важкі відправлення, більше 30 кілограмів, з вантажівки до вантажівки переносять роботи.  Поки що таких автоматизованих вантажників тут два. Кожен з них вартував компанії 350 тисяч гривень, і все – заради комфорту своїх працівників. Додам, лише у межах цього терміналу для мешканців Львівщини створили три сотні робочих місць.

Вячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта»

Ми постійно працюємо над покращенням умов праці. Тобто, тут дуже комфортні роздягальні, туалети, їдальні. Я думаю, людям буде комфортно тут працювати».

Нагадаю, такі ж термінали уже працюють у Києві та Хмельницькому. У планах управлінців «Нова Пошта» відкрити інноваційні сортувальні у Дніпрі, Харкові та Одесі.

Залишити відповідь